Yalova Bahçe Kültürleri

Uluslararası bitki üretim standartlarına uygun ürünlerle....

Şirketimizin kurucusu Suat KAHVECİ, 1979 yılında çiçekçilik sektörüne İstanbul Florya’da yer alan Botanik Çiçekçilik A.Ş.’de başlamış olup, 1985 yılında Yalova Bahçe Kültürleri’ni kurmuştur. Şirketimiz kuruluş yıllarında iç mekân (salon bitkisi) alanında ağırlıklı olarak faaliyet göstermiş, zamanla doğa kültürünün ön plana çıkması, çevreye olan duyarlılığın artması ve peyzaj çalışmalarının gelişmesi ile birlikte dış mekân bitkisi üretimine yöneltmiştir.

Sektörde 33 yıllık tecrübemiz, fedakârlığımız ve emeğimizle bugün 100.000 m² repikaj ve fidanlığımız, 50.000 m² satış ve galeri alanımızda geniş ürün yelpazemizle en kaliteli bitkileri üretmekteyiz. Üretmiş olduğumuz bitkilerimizi yurt içinde ve yurt dışında birçok yere satışını gerçekleştirmekteyiz. Yalova Bahçe Kültürleri, siz değerli müşterilerimizin ve vatandaşlarımızın bizlere vermiş olduğunu destek ve güven sayesinde üretim kalitesini sürekli yükselterek sektörde lider olmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz
Çarpık kentleşmeyle gün geçtikçe kaybolan değerlerimizden biri olan doğa kültürünü tekrar canlandırabilmek, yaşadığımız iç ve dış mekânları doğal bir sera haline getirebilmek, bitki ve toprağın hemen her çeşidinden oluşan sıcak ve yaşanabilir yeşil bir çevreyi en doğal haliyle kurabilmektedir.

Misyonumuz
Kaliteli, güvenilir ve saygın hizmet anlayışıyla; biyolojik çeşitlilik, toprak gibi doğal kaynakların korunması, çiçek sevgisinin aşılanmasına yönelik çalışmaların sürdürülebilmesini sağlamaktır.

Hizmet Anlayışımız
Ürünlerin pazara girme sürelerinin kısaldığı bir ortamda müşterinin isteklerini ve ihtiyaçlarını en hızlı ve en doğru bir şekilde karşılamak firmamız için büyük önem arz etmektedir